Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trimsalons

De mensen op deze lijst trimmen al langer Border Terriers en hebben zichzelf opgegeven om op deze lijst te komen. Velen van hen hebben een jarenlange ervaring met betrekking tot ons ras. Bij een geschil tussen een klant en een trimmer/trimsalon is de NBTC op geen enkele wijze aan te spreken en nimmer zal het bestuur/de vereniging als partij in het geschil kunnen worden betrokken.

 

Daniëlle   Keller Trimsalon Odoorn Odoorn Drenthe trimsalonodoorn@ziggo.nl 06 4177 5925
Oegelien Meijboom Trimshop Flower Koekange Drenthe oegelienmeijboom@gmail.com 0522-242244
Tanja Linders   Lelystad Flevoland t.linders@zonnet.nl 0320 224748
Jolanda Agricola   Genderingen Gelderland j.agricola@upcmail.nl 06 8664 0007
Leonie Hilverink   Gaanderen Gelderland leonie_hilverink@hotmail.com 06 4416 0283
Gea Rieks   Oldekerk Groningen gearieks@caiway.net 0523 638386
Cindy Bullens-Merkx   Oirschot Noord-Brabant cindybullens@gmail.com 06 1077 3945
Gea Rieks   Dedemsvaart Overijssel gearieks@caiway.net 0523 638386
Tinneke Drijvers   Deventer Overijssel tinekedrijvers@hotmail.com 06 5152 0361
Mitzy de Ruiter   Amersfoort Utrecht info@mitzy.nl 06 5114 6801
Mirrthe Gieskens   Amersfoort Utrecht mirrthegieskens@icloud.com 06 51979035
Rachelle Ebert Hondentrimsalon Rachelle  Made Brabant   0631966088
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!