Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trimsalons

De mensen op deze lijst trimmen al langer Border Terriers en hebben zichzelf opgegeven om op deze lijst te komen. Velen van hen hebben een jarenlange ervaring met betrekking tot ons ras. Bij een geschil tussen een klant en een trimmer/trimsalon is de NBTC op geen enkele wijze aan te spreken en nimmer zal het bestuur/de vereniging als partij in het geschil kunnen worden betrokken.

Update: februari 2022          
Provincie Naam Trimsalon Plaats e-mail telefoonnummer
Drenthe Danielle Keller trimsalon Keller Odoorn trimsalonkeller@ziggo.nl 06 4177 5925
  Oegelien Meijboom trimsalon Flower Koekange oegelienmeijboom@gmail.com 0522 242 244
           
Overijssel Gea Rieks   Dedemsvaart gearieks@caiway.net 0523 638 386
  Tineke Drijvers   Deventer tinekedrijvers@hotmail.com 06 5152 0361
           
Flevoland Tanja Linders trimsalon Hondenzaken Lelystad   0320 224 748
           
Utrecht Mitzy de Ruiter Mitzy's trimsalon Amersfoort info@mitzy.nl 06 5144 6801
  Mirrthe Gieskens   Leusden mirrthegieskens@icloud.com 06 5197 9035
           
Gelderland J. Kalisvaart   Zutphen ikalisvaart@hotmail.com 06 2022 5371
  Leonie Hilverink Leonie's trimsalon Gaanderen leonie_hilverink@hotmail.com 06 4416 0283
  Ans & Marloes Schellekens   Hardewijk ans@md-mail.nl 034 1 434 769
  Marjolein Answold trimsalon Brecon's Barber  Heerde   06 5717 1463
           
Groningen Gea Rieks   Dedemsvaart gearieks@caiway.net 0523 638 386
           
Zuid-Holland Daniëlle Reijerkerk trimsalon Daniëlle Vlaardingen    
  Marielle Dijkhuizen trimsalon Chez Ches Delft info@chezches.nl 0157 850 384
           
Noord-Brabant Rachelle Ebert trimsalon Rachelle Made   06 3196 6088
  Anja van Bakel trimsalon Vanity -Fair Son en Breugel info@vanity-fair.nl 06 1406 6287
  Janne van Brug trimsalon Hippe Knip Beek en Donk   06 4687 6553
  Cindy Bullens-Merkx trimsalon a la Cindy Oirschot info@hondentrimsalonalacindy.nl 06 1077 3945
           
Noord-Holland Betty Smit-Kamerbeek trimsalon Droef Amstelveen luciasdreamscotties@gmail.com 06 4222 5419
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!