Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Showuitslagen Clubmatch NBTC 50 jaar

Datum: 24 oktober 2021

Keurmeester: Mw. F. Zijdenbos-Jansen

 

 Reu CAC  & BIS                                 Sweeping Raise Your Glass

Teven CAC & BOS                           Otterstone Jinni Jenniz

Reu RCAC                                           Kind of Blue from Dawi’s Rhapsody

Teven RCAC                                       British Cooper Undretti Mario

Beste Jongste Puppy                     Fabulous Fien van Quirijnen

Beste Puppy                                      Yenoble Wood’s Qhyanah Manuh

Beste Jeugdhond                            British Cooper Undretti Mario

Beste zelf gefokte teef                 Chilli Pepper from Dawi’s Rhapsody

Beste Veteraan                                Brumberhill Blue Nightmist

Beste Duo                                          Esther Hoogeveen-Metz

Beste Kennel                                    Elly Weggemans (v.d. Ossekoele)

 

Teven

Jongste puppy klasse

1 Veel Belovend (Beste Jongste Puppy)

Fabulous Fien van Quirijnen (Over the Moon from Dawi’s Rhapsody – Miracle Kate van Quirijnen)

2 Belovend

Od Biata Domu Beabette van de Haere (Xemm v.d. Ossekoele – Linmarrick Kingcup Confetti)

 

Reuen

Puppy klasse

1 Veel Belovend  

Kyloe’s Succesfull Goofy (Over the Moon from Dawi’s Rhapsody – Kyloe’s Princess Briahna)

2 Veel Belovend

Chepre He v.d. Ossekoele (Umberhill Fiery Lucifer – Ukemochi He v.d. Ossekoele)

3 Belovend

Cunningham (Over the Moon from Dawi’s Rhapsody – Lina)

4 Belovend

Cragganmore (Over the Moon from Dawi’s Rhapsody – Lina)

# Belovend

Moonlight Siep v.h. Goede Hart (Over the Moon from Dawi’s Rhapsody – Bella)

# Abs.

Moonlight Sem v.h. Goede Hart (Over the Moon from Dawi’s Rhapsody – Bella)

 

Teven

Puppy klasse

1 Veel Belovend (Beste Puppy)

Yenoble Wood’s Qhyanah Manuh (Pearl Jam Blue from Dawi’s Rhapsody – Yenoble Wood’s Jumanah Tári)

2 Veel Belovend

Moonshine Star v.h. Goede Hart (Over the Moon from Dawi’s Rhapsody – Bella)

3 Veel Belovend

Kyloe’s Joyfull Mumbly (Over the Moon from Dawi’s Rhapsody – Kyloe’s Princess Briahna)

4 Veel Belovend

Buxton v.d. Laanhoeve (Umberhill Fiery Lucifer – Donja v Chitanehof)

# Belovend

Christabelle (Over the Moon from Dawi’s Rhapsody – lina)

# Weinig Belovend

Mountain Dew Quibble (Over the Moon from Dawi’s Rhapsody – Moutain Dew Miss Marple)

 

Reuen

Openklasse

1 Uitmuntend

Fortune Cookie from Dawi’s Rhapsody (York Z Romanova Chovu – Oilily Girl from Dawi’s Rhapsody)

2 Uitmuntend

Pearl Jam Blue from Dawi’s Rhapsody (Fortune Cookie from Dawi’s Rhapsody – Terra’s Eve from Dawi’s Rhapsody)

3 Uitmuntend

Delin’s Blue Diamonds Burghley (Cosmic Dancer v.d. Ossekoele – Honey Blue from Dawi’s Rhapsody)

4 Zeer Goed

British Cooper Stewart Jackie (Tythrop Timepiece – British Cooper Niki Lauda)

# Goed

Collin Harvey Sense of Beauty (British Cooper Katayama Takazumi – Fritzens Fruitcake)

# Matig

British Cooper Moss Stirling Sir (Hobbit’s Vitali Klitschko – British Cooper Healey Austin)

 

Tussenklasse

1 Zeer Goed

Kyloe’s Winter Dreams (Very Famous Joep v.d. Border-Meute – Kyloe’s Princess Briahna)

2 Zeer Goed

Aquime v.d. Ossekoele (Oriflamme Fiery Lucifer – Otterstone Jinni Jenniz)

3 Zeer Goed

Bouke v.d. Thij (Very Famous Joep v.d. Border-Meute – Uniek v.d. Thij)

4 Zeer Goed

Ecuador (Fortune Cookie from Dawi’s Rhapsody – Nora-Nova van Nomacasso)

 

Jeugklasse

1 Uitmuntend JCAC CAC BIS

Sweeping Raise Your Glass (Markuli’s Signature – Sweeping Angel Dust)

2 Uitmuntend

Showoff Lewis from Dawi’s Rhapsody (Glebeheath Lewis N’Hjelme – Zapphire Girl from Dawi’s Rhapsody)

3 Uitmuntend

Blue Boy v.d. Ossekoele (Xemm v.d. Ossekoele – Rhythm and Blues v.d. Ossekoele)

4 Uitmuntend

Ashby de La Zouch v.d. Laanhoeve (Oriflamme Fiery Lucifer – Yorkshire Rose Fiery Lucifer)

# Zeer Goed

Pitlochry’s Claasje (Pitlochry’s Union Jack – Belle de la Grande Armee)

# Goed

Lavendergardens Cheerful Sjefke (Linmarrick Figaro Foxtrot – Crazy Love of Coopers Borders)

# Goed

Odin vom Elzerberg (MacShorty’s Edgar – Leni vom Elzerberg)

# Matig

Gulabin’s Mitchell (Umberhill Fiery Lucifer – Eastessex Red Rose)

# Matig

Gulabin’s Marley (Umberhill Fiery Lucifer – Eastessex Red Rose)

 

Fokkersklasse

1 Uitmuntend RCAC

Kind of Blue from Dawi’s Rhapsody (Fortune Cookie from Dawi’s Rhapsody – Vampire Kisses from Dawi’s Rhapsody)

 

Kampioensklasse

1 Uitmuntend

Over the Moon from Dawi’s Rhapsody (Austin Avatar Psi Mysteria – Zapphire Girl from Dawi’s Rhapsody)

2 Uitmuntend

Oriflamme Fiery Lucifer (Gueville Hywel Ever Blue – Glen Mara Half Way to Heaven)

3 Uitmuntend

Kind of Spirit from Dawi’s Rhapsody (Fortune Cookie from Dawi’s Rhapsody – Vampire Kisses from Dawi’s Rhapsody)

4 Uitmuntend

British Cooper Katayama Takazumi (Conundrum Dino Cooper – British Cooper Emerson Fittipaldi)

# Uitmuntend

Brackenfell Instant Replay (Shiftyfox Tried and Tested – Brackenfell Tainted Love)

 

Veteranenklasse

1 Uitmuntend VCAC (Beste Veteraan)

Brumberhill Blue Nightmist ( Hobholt Harrier – Brumberhill Bonjour)

2 Uitmuntend

Admiral Dundee v.d. Ossekoele (Rhozzum Emil – Tynedaly Allistair Asta)

3 Uitmuntend

Linmarrick Figaro Foxtrot (Favourite Fenwick of Briddy’s Home – Linmarrick Dutch Delight Jingle)

 

Teven

Openklasse

1 Uitmuntend CAC BOS

Otterstone Jinni Jenniz (Austin Avatar Psi Mysteria – Otterstone Ilou Ilone)

2 Uitmuntend

British Cooper Niki Lauda (Brumberhill Back T’Future – British Cooper Emerson Fittipaldi)

3 Uitmuntend

Native Girl from Dawi’s Rhapsody (Austin Avatar Psi Mysteria – Oilily Girl from Dawi’s Rhapsody)

4 Uitmuntend

Aefre (Bercut for Borderranch - Kissable Kathy of San Gregor)

# Uitmuntend

Miracle Kate van Quirijnen (Fortune Cookie from Dawi’s Rhapsody – Chelsey Luna van Amerosen)

# Uitmuntend

Pitlochry’s Quity (Glen Mara Nothing but Trouble – Pitlochry’s Lovesong)

# Zeer Goed

Woollahra’s Crown Jewel (Windrush v.d. Thij – Otterstone Earna Erlean)

# Zeer Goed

Daisy Luna Harvey Amerosen (British Cooper Katayama Takazumi – Luna)

# Zeer Goed

Lavendergardens Beloved Zemyna (Lnmarrick Figaro Foxtrot – Crazy Love of Coopers Border)

# Zeer Goed

Bella (Oriflamme Fiery Lucifer – Morning Queen v. Nomacasso)

# Zeer Goed

Close To Nature Delightful Donna (Brackenfell Instant Replay – Heart of Gold du Bois Caïman)

# Zeer Goed

A Special Girl Didi from Discovery Borders (Watch Out from Dawi’s Rhapsody – Blue Diamond from Dawi’s Rhapsody)

# abs

Yorkshire Rose Fiery Lucifer (Tythrop Timepiece – Trust Me Fiery Lucifer)

 

Tussenklasse

1 Uitmuntend

Alisah v.d. Ossekoele (Oriflamme Fiery Lucifer – Otterstone Jinni Jenniz)

2 Uitmuntend

Zaira He v.d. Ossekoele (Oriflamme Fiery Lucifer – Ukemochi He v.d. Ossekoele)

3 Uitmuntend

Otterstone Kiki Kimoko (Oriflamme Fiery Lucifer – Otterstone Ilou Ilone)

4 Uitmuntend

Close to Nature Elegant Elvy (British Cooper Katyama Takazumi – Close to Nature Adorable Abby)

# Zeer Goed

Kyloes Dreamed a Dream (Very Famous Joep v.d. Border-Meute – Kyloe’s Princess Briahna)

# Zeer Goed

Kyloe’s Just Dream On (Very Famous Joep v.d. Border-Meute – Kyloe’s Princess Briahna)

# Zeer Goed

Kyloe’s Keep on Dreaming (Very Famous Joep v.d. Border-Meute – Kyloe’s Princess Briahna)

# Zeer Goed

Ankie (Arasch Bordermona – Coco)

# Disc

Blomme v.d. Thij (Very Famous Joep v.d. Border-Meute – Uniek v.d. Thij)

 

Jeugdklasse

1 Uitmuntend RCAC (Beste Jeugdhond)

British Cooper Undretti Mario (Conundrum Dino Cooper – British Cooper Niki Lauda)

2 Uitmuntend

British Cooper Utley Richard (Conundrum Dino Cooper – British Cooper Niki Lauda)

3 Zeer Goed

British Cooper Ulmen Toni (Conundrum Dino Cooper – British Cooper Niki Lauda)

4 Zeer Goed

Blairbak Adela Gisla (Fortune Cookie from Dawi’s Rhapsody – Yenoble Wood’s Kick Start Kimmy)

# Zeer Goed

Double Trouble Lexy from Discovery Borders (Axtoca’s Crazy Horse at Olderhill – Eye-Catcher from Dawi’s Rhapsody)

 

Fokkersklasse

1 Uitmuntend (Beste zelf gefokte teef)

Chilli Pepper from Dawi’s Rhapsody (Oriflamme Fiery Lucifer – Lovely Music from Dawi’s Rhapsody)

2 Uitmuntend

Rhythm and Blues v.d. Ossekoele (Oriflamme Fiery Lucifer – Otterstone Enna Enya)

3 Uitmuntend

Otterstone Jane Jacalyn (Austin Avatar Psi Mysteria – Otterstone Ilou Ilone)

4 Zeer Goed

British Cooper Senna da Silva (Tythrop Timepiece – British Cooper Niki Lauda)

# Zeer Goed

Forever Joy of Coopers Borders (Caracole du Bois Caïman – Zemyna Larissa He v.d. Ossekoele)

# Zeer Goed

Bailey (Oriflamme Fiery Lucifer – Morning-Queen v. Nomacasso)

 

Kampioensklasse

1 Uitmuntend

Hjerte Bliss v.h. Kaapse Bos (Bordysk’s Irish Duke – Yenoble Wood’s Flying Fhoebe)

2 Uitmuntend

Yenoble Wood’s Jumanah Tári (Linmarrick Djolly Djumper – Yenoble Wood’s Galadriel Gauri)

3 Uitmuntend

Vampire Kisses from Dawi’s Rhapsody (Toftahill Game On – Fine Features from Dawi’s Rhapsody)

Veteranenklasse

1 Uitmuntend VCAC

Otterstone Enna Enya (Cosmic Dancer v.d. Osskoele – Otterstone Boy Bojenna)

2 Uitmuntend

Otterstone Carma Camira (Gilesprit Evening Star Exel – Otterstone Aki Akike)

3 Uitmuntend

Kissable Kathy of San Gregor (Meadowlake in Vino Veritas – Famous Fennah of San Gregor)

Super Veteranenklasse

1

Venit Vidit Vicit v.d. Ossekoele (Mosae Borders Aonghus Luke – Jalah Jamilah v.d. Ossekoele)

2

Zemyna Larissa He v.d. Ossekoele (For Always Cheviot v.d. Ossekoele – Hera v.d. Ossekoele)

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!